Наші досягнення

 

 

 

  Велика подяка батькам, вихованцям та педагогам молодшої групи “Золота рибка” за підготовку та участь в просвітницькій екологічній акції “Збережемо ялинки разом!”. Малюки були нагороджені грамотою Управління освіти і науки Сумської міської ради за творчий підхід до реалізації завдань з екологічного виховання та високий рівень виконання робіт.

 

  

 

 

Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради нагороджений Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №22 “Джерельце” за творчий підхід до реалізації завдань екологічного виховання в міському освітньому проєкті “Я Землі своєї паросток зелений”

 

 

 

 

Подяка Сумському  дошкільному навчальному заклад (ясла-садок) №22″Джерельце за участь у VI Всеукраїнській благодійній акції “Happy Гав для Сірка”

 

 

 

 

 Подяка управління освіти і науки Сумської міської ради оголошується Бятовій Яні Олександрівні за наповненість та оригінальність оформлення матеріалів на I (міській) етап обласної виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

 

 

 

 

 

 

Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради нагороджена Лозовицька Софія за зайняте III місце у міській виставці-конкурсі дизайнерського мистецтва “Сучасна садово-паркова скульптура”. Керівник: Лозовицька Анна Миколаївна.

 

 

 

 

 

 

Дипломом нагороджений садочок за зайняте  III місце у галузевому  фестивалі народної творчості “Сумські зорі ”

 

 

 

 

 

 

 

Грамотою нагороджено колектив ЗДО “Джерельце” за зайняте  I місце у міському огляді-конкурсі на кращу організацію роботи з питань БЖД та ЦЗ.

 

 

 

 

 

Велика подяка всьому колективу та батькам вихованців за підготовку та облаштування території ЗДО.
Дуже приємно приймати участь в конкурсах та отримувати нагороди.
Наш колектив ДНЗ 22 “Джерельце” був нагороджений Грамотою за зайняте ІІ місце ІНТЕРНЕТ -ПОРТАЛ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ!