Розвивальне середовище

Колектив ЗДО № 22 “Джерельце” приділяє значну увагу постійному вдосконаленню розвивального  предметно-ігрового середовища. Організація розвивального простору в закладі є основною для захоплюючого, змістовного життя та різнобічного розвитку кожного вихованця. Формування повноцінного розвивального предметно-ігрового середовища сприяє соціалізації дитини, впливає на всі аспекти її розвитку. Облаштовуючи наш дитячий садок, ми прагнемо зробити його затишним, приємним для перебування дітей. 

Саме тому розбудовою комфортного розвивального середовища ми активно займаємося протягом усього навчального року. Щоб раціонально спланувати цю роботу, ми вивчаємо та аналізуємо стан розвивального середовища в дошкільному закладі в цілому та у кожній віковій групі зокрема.  

Облаштування території закладу сприяє: формувати екологічну та комунікативну                                    компетентність організовувати ігри на свіжому повітрі, формувати екологічну  в процесі спостережень,   розваг, трудової діяльності 

Облаштування кабінетів дозволяє проводити тематичні заняття,  екскурсії.

Облаштування ігрових осередків  є місцем для ігор дітей й стимулом, спонуканням до певних самостійних занять. 

Облаштування спортивних куточків та спортивної зали сприяє повноцінному і гармонійному розвитку фізичних якостей дитини.

Облаштування осередків теарталізованої діяльності дозволяє розширити уяву дітей, творчі здібності, сприяє кращому оволодінню комунікативними навичками.

Забезпечення дидиктичними посібниками та іграми сприяє не лише розвитку творчих здібностей наших педагогвів, а й допомагає виховувати інтерес у дітей до навчальної діяльності, що в свою чергу сприяє кращому засвоєнню програмного матеріалу душкільниками.