Про нас

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №22 “Джерельце” розпочав свою діяльність у 1978 році.

ЗАВДАННЯ НА НАВЧАЛЬНИЙ РІК

На виконання Закону України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 16.08.2010р. №1/9-563 «Методичні рекомендації щодо збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дитини», інструктивно-методичним листом МОН України від 13.06.2018 р. №1/9-386 «Щодо особливостей організації діяльності закладів дошкільної освіти в 2018/2019 навчальному році», враховуючи сучасні проблеми, кадровий потенціал, матеріальну-методичну базу, виходячи з аналізу роботи за минулий навчальний рік –  заклад дошкільної освіти №22 «Джерельце» визначив:

  1. Створити умови для організації та проведення пошуково-дослідницької діяльності через засвоєння дітьми еталонів, символів та креативного використання знань як засобу  пізнавальної активності дошкільників.
  2. Продовжити роботу закладу дошкільної освіти по забезпеченню системного підходу до охорони життя і збереження здоров’я дошкільників у процесі моделювання ситуацій безпечної поведінки у сюжетно-рольових іграх для формування  творчої особистості.
  3. Сприяти розвитку педагогіки партнерства  між  дошкільною та початковою ланкою освіти  у процесі  організації життєдіяльності  дитини в умовах  освітньої реформи «Нова українська школа»