Спонсори

ШАНОВНІ БАТЬКИ! Адміністрація дошкільного закладу висловлює Вам подяку за плідну співпрацю та розуміння наших проблем, проведення косметичних ремонтів за зміцнення матеріально-технічної бази наших групових приміщень та обладнання сучасними технічними засобами (телевізори в групах “Пізнайко”, “Казка”, “Бджілка”)

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого садочку.

 Дякуємо! Директору департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин Липовій Світлані Андріївні за виділені 70 000  гривень на поточний ремонт аварійних ділянок  системи опалення закладу.

Дякуємо! Депутату Сумської міської ради Сагачу Анатолію Григоровичу за виділені виділені 20 000 грн на придбання керамічної плитки.

Дякуємо! Депутату Сумської міської ради Хандуріну Дмитру Вікторовичу за виділені 10 000 грн на придбання керамічної плитки.

Дякуємо! Депутату Сумської міської ради Гончарову Василю Миколайовичу за виділені виділені 5000 грн на придбання комплектів дитячої постільної білизни.

Дякуємо! Депутату Фракції “БатьківщинаНіконенку Володимиру Вікторовичу за виділені 1500 грн на транспортні витрати на завезення піску.