Спонсори

Велика подяка депутатам Владислав Куц та Корольову Олександру за допомогу в придбанні обладнання для облаштування дитячого майданчику для середньої групи “Казка”.

Колектив ЗДО 22 “Джерельце”, батьки та діти, безмежно вдячні депутату Сумської міської ради Владислав Куц за виділені кошти (40 тис.грн) на придбання обладнання для харчового блоку. Також вдячні помічнику Яна Романенко (депутату Сумської районної ради) за приділену увагу та комунікацію. 😍💞💕❤️

ШАНОВНІ БАТЬКИ! Адміністрація дошкільного закладу висловлює Вам подяку за плідну співпрацю та розуміння наших проблем, проведення косметичних ремонтів за зміцнення матеріально-технічної бази наших групових приміщень та обладнання сучасними технічними засобами (телевізори в групах “Пізнайко”, “Казка”, “Бджілка” “Перлинка”)

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого садочку.

 Дякуємо! Депутату Сумської міської ради Липовій Світлані Андріївні  та нашому меру м.Суми Лисенко Олександру Миколайовичу за допомогу та матеріальну підтримку закладу ( здійснення капітального ремонту покрівлі 213909 грн)

 Дякуємо! Депутату Сумської міської ради Хандуріну Анатолію Григоровичу   за допомогу та матеріальну підтримку закладу (покриття для підлоги у групу “Бджілка” 12000  грн)

Дякуємо, що ви піклуєтеся про здоров’я та виховання наших дітей!